NOWOŚĆ! KURS MASAŻU KOBIDO

Liftingująco-konturujący masaż twarzy

Kategorie:
Liftingująco-konturujący masaż twarzy

Liftingująco-konturujący masaż twarzy

Przedstawiam Wam genialny masaż liftingująco-konturujący twarz. Nie jest on skomplikowany w wykonaniu – możecie wykonywać go w całości lub wybrać ulubione gesty i wprowadzić je do codziennej pielęgnacji skóry.

Masaż ma na celu poprawienie jakości skóry poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dodatkowo poprzez wykorzystanie gestów i ruchów antygrawitacyjnych, masaż ma działanie konturujące rysy twarzy i szyi.

Masaż ten zwiększa ekspresję głównych czynników stymulujących angiogenezę (proces tworzenia się nowych naczyń włosowatych) oraz tzw. Ekspresję prolifercyjną komórek naskórka, czyli ich namnażanie się, przez co stymuluje procesy regeneracji naskórka skóry i naprawy tkanek.

Do masażu można użyć dowolnego oleju roślinnego lub specjalnie do niego przeznaczonego odżywczo-regenerującego olejku Floral Flow, w skład którego wchodzą olejki z drzewa różanego, jaśminu oraz lawendy, na bazie olejów z pestek winogron, który posiada działanie przeciwzmarszczkowe, uelastyczniające, wygładząjce i regenerujące naskórek. Dodatkowo poprawia mikro-krążenie śródskórne, normalizuje przemianę materii i krążenie płynów.

Do dzieła!