O mnie

joga twarzy - ćwiczenia

Cześć! Mam na imię Agata i będę Twoją przewodniczką po świecie jogi twarzy. Pozwól, że opowiem Ci moją historię.

Przygodę z jogą twarzy zaczęłam lata temu, nie do końca wierząc w jej zbawienne działanie. Żyłam w przekonaniu, że nastąpi czas, kiedy stanę w kolejce do lekarza medycyny estetycznej po botoks i inne wypełniacze…

Jednak szczęśliwy traf spowodował, że spotkałam na swojej drodze wspaniałe, naturalnie piękne osoby – tak, miały zmarszczki😉, – które pokazały mi alternatywę w postaci naturalnej i darmowej metody odmładzania i pielęgnacji twarzy.

Od lat szkolę się u najlepszych Instruktorów w Polsce i za granicą, testuję nowe metody i akcesoria przede wszystkim na sobie.

I wiecie co? To działa! Działa na tyle pięknie, że z ogromnym entuzjazmem dzielę się z Wami  całą zdobytą wiedzą – na warsztatach online, stacjonarnych, kanale YouTube – VizagoJoga i innych kanałach social media: FB, IG, TikTok i LinkedIn.

Niezmiernie cieszę się, że dołączyłaś/eś do mnie! Mam nadzieję, że holistyczne podejście do pielęgnacji i odmładzania, które prezentuję, będzie dla Ciebie wsparciem podczas tej niesamowitej przygody jaką jest Joga Twarzy.

Agata alias VizagoJoga

P.S. Z jogą Ci do twarzy!😉