Blog

Jak Pobudzić Kolagen w Skórze
Zdrowie i Uroda

Jak naturalnie pobudzić produkcję kolagenu w organizmie?

Odkryj, jak naturalnie pobudzić produkcję kolagenu w organizmie! Dowiedz się, dlaczego kolagen jest kluczowy dla zdrowia skóry, kości i tkanek łącznych. Znajdź składniki odgrywające istotną rolę w procesie, jak witamina C, miedź, cynk i inne. Zdobądź cenne wskazówki i utrzymaj odpowiedni poziom kolagenu dla zdrowia i młodego wyglądu. 🌟

Czytaj więcej »
Pielęgnacja Cery Dojrzałej
Pielęgnacja skóry

Pielęgnacja Cery Dojrzałej Zimą

Praktyczny poradnik pielęgnacji cery dojrzałej zimą. Zbalansowane połączenie składników aktywnych, ochrona przed warunkami atmosferycznymi i holistyczne podejście to klucze do zdrowego, promiennego wyglądu skóry.

Czytaj więcej »
Jak Ćwiczenia Mogą Zmienić Kształt Twojego Nos
Joga Twarzy

Jak Ćwiczenia Mogą Zmienić Kształt Twojego Nosa

Odkryj jak proste Ćwiczenia mogą zmienić kształt i długość Twojego nosa bez konieczności operacji plastycznej. Sprawdź skuteczne metody modelowania nosa na VizagoJoga. Zobacz, jak ćwiczenia mogą odmłodzić wygląd nosa już dziś!

Czytaj więcej »

Na imię mam Agata i jestem Certyfikowanym Instruktorem jogi twarzy. Odbyłam wiele kursów w Polsce i zagranicą i wciąż poszerzam swoją wiedzę i umiejętności o kolejne kursy i szkolenia. Chętnie podzielę się z Tobą całą moją wiedzą na temat jogi twarzy, czyli metody anti-agingu, która skutecznie i 100% naturalnie będzie Cię odmładzać.

Na twarzy mamy ponad 80 bardzo „zapracowanych” mięśni. Przecież codziennie żujemy, uśmiechamy się, marszczymy, a nawet całujemy;) Jak często skupiasz uwagę na powtarzalności ruchów twarzy? Czyż nie warto dowiedzieć się i zrozumieć w jaki sposób używać mięśni aby nie powstawały zmarszczki? Joga twarzy da Tobie świadomość „złych nawyków” i nauczy prawidłowego używania tych mięśni.

Dlatego tak ważne są systematyczne ćwiczenia mięśni twarzy, szyi i dekoltu. Będziesz zaskoczona jak w prosty, nieabsorbujący czasu sposób, bez użycia igły i skalpela odmłodzisz swoją twarz!

Do dzieła!

VizagoJoga

P.S. Z jogą Ci do twarzy!