Hej!

Na imię mam Agata i jestem Certyfikowanym Instruktorem jogi twarzy. Odbyłam wiele kursów w Polsce i zagranicą i wciąz poszerzam swoją wiedzę i umiejętności o kolejne kursy i szkolenia. Chętnie podzielę się z Tobą całą moją wiedzą na temat jogi twarzy, czyli metody anti-agingu, która skutecznie i 100% naturalnie będzie Cię odmładzać.

Na twarzy mamy ponad 80 bardzo „zapracowanych” mięśni. Przecież codziennie żujemy, uśmiechamy się, marszczymy, a nawet całujemy;) Jak często skupiasz uwagę na powtarzalności ruchów twarzy? Czyż nie warto dowiedzieć się i zrozumieć w jaki sposób używać mięśni aby nie powstawały zmarszczki? Joga twarzy da Tobie świadomość „złych nawyków” i nauczy prawidłowego używania tych mięśni.

Dlatego tak ważne są systematyczne ćwiczenia mięśni twarzy, szyi i dekoltu. Będziesz zaskoczona jak w prosty, nieabsorbujący czasu sposób, bez użycia igły i skalpela odmłodzisz swoją twarz!
 
Do dzieła!
VizagoJoga
 
P.S. Z jogą Ci do twarzy!
Bruzda nosowo-wargowa
Uncategorized

Bruzdy nosowo-wargowe

Jest to temat, z którym najczęściej do mnie przychodzicie. Są to linie, które biegną od kącików nosa w dół, aż do kącików ust…

Czytaj więcej »
Liftingujący taping twarzy
Uncategorized

Liftingujący Taping Twarzy

Czym jest Kinesiotaping? Najprościej mówiąc Kinesiotaping to technika naklejania elastycznych  taśm w różnych miejscach ciała. Powstała w latach 70-tych…

Czytaj więcej »