Relaksujący masaż twarzy i duszy

Idealny masaż na każdą pore dnia

Moje Piękne Joginki Twarzy. Długo myślałam nad kolejnym zestawem ćwiczeń dla Was. Usta, oczy, czoło, policzki, moc niej, więcej, częściej…i wiecie co? To nie ten czas. Nie czas na wyzwania, walkę, ćwiczenia…

Nastały dziwne, ciężkie dla nas wszystkich czasy. Żyjemy w strachu o zdrowie swoje, rodziny, bliskich, pracę, zarobki. Ciągły niepokój. Dlatego to co dziś proponuję, to masaż. Masaż mocno relaksujący.

Liftingujące i przeciwzmarszczkowe działanie masażu

Oczywiście ma on właściwości liftingujące. Gesty biegną wzdłuż linii napięć oraz włókien kolagenowych. Gesty nie są przypadkowe, a systematycznie wykonywany masaż wpłynie pozytywnie na gęstość naszej skóry. Odpręży mięśnie, które, skurczone, nie otrzymują odpowiedniej dawki składników odżywczych transportowanych przez krew. Zaśmiecone, ponieważ układ limfatyczny nie może odprowadzić limfy. Kiedy limfa i krew zaczną krążyć swobodnie, zmiany na twarzy i szyi będą oszałamiające.

Ale nie to jest w tym momencie najważniejsze.

Relaksujące działanie masażu

Chciałabym abyście wykonywały ten masaż codziennie dla siebie. Dla spokoju. Dla odprężenia. Dla dopieszczenia i wygładzenia wewnętrznej księżniczki. Wszyscy potrzebujemy spokoju. Dlatego masaż ten dedykuję każdej z Was. Na teraz, ale i na każdy inny moment Waszego życia. Kiedy tylko zatęsknicie za spokojem, relaksem.

Oto on. Relaksujący masaż twarzy i duszy.

VizagoJoga

P.S. Z jogą Ci do twarzy 🙂

Facebook
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *