Joga Twarzy w Firmie

Warsztaty Jogi Twarzy kiedyś a dziś

Dawno, dawno temu warsztaty (najróżniejszego typu – joga, joga twarzy, fitness…) mogły odbywać się stacjonarnie. Trener przyjeżdżał do siedziby firmy, wprowadzał uczestników w wyjątkowa atmosferę i przekazywał całą swoją wiedzę.

Czasy się zmieniły. Nie ma możliwości spotkań „na żywo”, a potrzeby rosną. Pracownicy czują coraz większy niepokój. Strach o rodzinę, bliskich, pracę, zarobki. Nie ma wielu sposobów na ujście tych negatywnych emocji, albo są one bardzo ograniczone. Coraz więcej firm decyduje się na organizację warsztatów online, aby wesprzeć pracowników w tych szalonych czasach.

Wpływ stresu na samopoczucie i wygląd zewnętrzny

Chcę zwrócić szczególną uwagę na kobiety, które poddawane są dodatkowemu stresowi. Nie tylko w pracy, ale również w domu. Długotrwały stres bardzo negatywnie wpływa nie tylko na ich psychikę, ale również na wygląd zewnętrzny. Większość kobiet ma napięte mięśnie twarzy, czy to przez mimikę, czy zbyt długi czas spędzony przed monitorem, przyjmują one postawę obciążającą kark i marszczą czoło... Przez stres zaciskają szczęki, co negatywnie wpływa nie tylko na wygląd twarzy, ale prowadzi również do urazów stawu skroniowo-żuchwowego, bruksizmu, zdzierania szkliwa, obniżania zgryzu…pojawiają się nowe zmarszczki lub pogłębiają już istniejące. Pogarsza się stan skóry, co wpędza, zwłaszcza kobiety, w gorszy stan psychiczny. I kółko się zamyka.

Joga Twarzy dla kobiet w Twojej Firmie

Dlatego proponujemy firmom Warsztaty Jogi Twarzy (online) specjalnie dedykowane kobietom. Dzięki Warsztatom wszystkie piękne Panie w Twojej firmie nie tylko poprawią wygląd zewnętrzny, ale również głęboko się zrelaksują. Podczas warsztatów bardziej skupiamy się na rozluźnieniu i zmiękczeniu mięśni twarzy, szyi i dekoltu, aby uwolnić się od nieprawidłowych wzorców i utrzymywanego napięcia.

Po warsztatach Panie mogą liczyć na:
  1. wygładzony owal twarzy;
  2. spłycone zmarszczki czoła i wokół oczu;
  3. świeży koloryt cery;
  4. rozluźnione mięśnie;
  5. zrelaksowaną duszę.

 

Joga twarzy nie tylko da świadomość ruchów twarzy oraz ekspresji, ale także pokaże, jak kobiety widzą same siebie. Dzięki konsekwentnej praktyce staną się bardziej świadome siebie i swojego wewnętrznego piękna!

Niektóre ćwiczenia mogą wydać się zabawne i sprawią, że wszyscy będą zanosić się od śmiechu…ale przecież o to chodzi! Życie powinno być radosne, prawda? 🙂

Spotkajmy się!

Będzie super! Obiecuję 🙂

Napisz lub zadzwoń, a podam Ci szczegółowe informację na temat Warsztatów:

agata@vizagojoga.pl

+48 505 539 310

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *