Joga Twarzy w Firmie

Warsztaty Jogi Twarzy kiedyś a dziś

Dawno, dawno temu warsztaty (najróżniejszego typu – joga, joga twarzy, fitness…) mogły odbywać się stacjonarnie. Trener przyjeżdżał do siedziby firmy, wprowadzał uczestników w wyjątkowa atmosferę i przekazywał całą swoją wiedzę.

Czasy się zmieniły. Coraz częściej warsztaty odbywają sie online, a był też moment, kiedy absolutnie nie było możliwości spotkań „na żywo”. Pracownicy czuli coraz większy niepokój. Strach o rodzinę, bliskich, pracę, zarobki. Nie było wielu sposobów na ujście tych negatywnych emocji, albo były bardzo ograniczone. Coraz więcej firm decydowało się na organizację warsztatów online, aby wesprzeć pracowników w tych szalonych czasach.

Wpływ stresu na samopoczucie i wygląd zewnętrzny

Chcę zwrócić szczególną uwagę na kobiety, które poddawane są dodatkowemu stresowi. Nie tylko w pracy, ale również w domu. Długotrwały stres bardzo negatywnie wpływa nie tylko na ich psychikę, ale również na wygląd zewnętrzny. Większość kobiet ma napięte mięśnie twarzy, czy to przez mimikę, czy zbyt długi czas spędzony przed monitorem, przyjmują one postawę obciążającą kark i marszczą czoło... Przez stres zaciskają szczęki, co negatywnie wpływa nie tylko na wygląd twarzy, ale prowadzi również do urazów stawu skroniowo-żuchwowego, bruksizmu, zdzierania szkliwa, obniżania zgryzu…pojawiają się nowe zmarszczki lub pogłębiają już istniejące. Pogarsza się stan skóry, co wpędza, zwłaszcza kobiety, w gorszy stan psychiczny. I kółko się zamyka.

Joga Twarzy dla kobiet w Twojej Firmie

Dlatego proponujemy firmom Warsztaty Jogi Twarzy (online lub stacjonarnie) specjalnie dedykowane kobietom. Dzięki Warsztatom wszystkie piękne Panie w Twojej firmie nie tylko poprawią wygląd zewnętrzny, ale również głęboko się zrelaksują. Podczas warsztatów bardziej skupiamy się na rozluźnieniu i zmiękczeniu mięśni twarzy, szyi i dekoltu, aby uwolnić się od nieprawidłowych wzorców i utrzymywanego napięcia.

Po warsztatach Panie mogą liczyć na:
  1. wygładzony owal twarzy;
  2. spłycone zmarszczki czoła i wokół oczu;
  3. świeży koloryt cery;
  4. rozluźnione mięśnie;
  5. zrelaksowaną duszę.

Joga twarzy nie tylko da świadomość ruchów twarzy oraz ekspresji, ale także pokaże, jak kobiety widzą same siebie. Dzięki konsekwentnej praktyce staną się bardziej świadome siebie i swojego wewnętrznego piękna!

Niektóre ćwiczenia mogą wydać się zabawne i sprawią, że wszyscy będą zanosić się od śmiechu…ale przecież o to chodzi! Życie powinno być radosne, prawda? 🙂

Joga twarzy w firmie – pytania i odpowiedzi (FAQ)

1. Dla kobiet w jakim wieku dedykowane są warsztaty?

Joga twarzy odpowiednia jest dla kobiet w każdym wieku! Im szybciej zaczniesz, tym lepiej wynagrodzą Cie w przyszłości Twoja skóra i mięśnie twarzy. Nigdy nie jest też za późno na jogę twarzy – jeśli tylko zaczniesz i będziesz praktykować ją systematycznie, kwestią czasu jest kiedy zauważysz pierwsze zdumiewające efekty 🙂

2. Czy mam się jakoś przygotować?

Nie musisz pędzić do sklepu i wydawać grubych pieniędzy na fency strój do jogi, matę, czy odpowiednie obuwię. Aby zacząć praktykować jogę twarzy wystarczy spiąć włosy, zdjąć biżuterię, umyć buzię, dłonie i voila – jesteś gotowa:) Do masażu przyda się dowolny olej roślinny, może być z pestek winogron lub lniany. Najlepszymi masażerami mogą być Twoje dłonie 🙂

3. Czy można zjeść posiłek przed warsztatami?

Oczywiście! Na warsztatach nie będziemy skakać, biegać czy też robić fikołki. Możesz być najedzona i zadowolona 😉 Przygotuj minimum jedną szklankę wody, podczas warsztatów będziemy dużo pić, a to dlatego, że dzięki masażom i ćwiczeniom poruszymy układ limfatyczny do usuwania toksyn, a picie wody w dużych ilości wspomoże ten proces.

4. Ile czasu potrwa warsztat?

Warsztaty trwają 1,5-2h. Pozostanie też czas na Wasze pytania i moje odpowiedzi.

5. Czy do warsztatów online muszę instalować jakiś program?

Absolutnie nie. Do warsztatów online wykorzystuję „Zoom”, do którego wysyłam przed warsztatmi link i kod do spotkania. Jeśli natomiast wolisz wykorzystać program, z którego korzysta Twoja firma, czekam wówczas na zaproszenie do spotkania online od Ciebie.

 6. Ile czasu/jak długo muszę ćwiczyć, aby zaczęły pojawiać się efekty?

Jest to najczęściej zadawane pytanie. Na drugim miejscu plasuje się: „Agata – ile masz lat?” 😉

Kiedy pojawią się pierwsze efekty? Jest to kwestia bardzo indywidualna. Niektórzy piszą do mnie z radosną nowiną, że porządane rezultaty pojawiły się już po kilku dniach, inni natomiast musieli poczekać nawet kilka tygodni. Zależne jest to od „stanu wyjściowego” Twojej skóry i mięśni oraz własnych predyspozycji. Ale co najważniejsze, to od SYSTEMATYCZNEJ PRACY! Jeśli ćwiczysz codziennie, średnio 20 min. + dowolny masaż, możesz być pewien, ze efekty pojawią się szybciej niż później. 

Tak więc do dzieła!

 A jeśli interesuje Cię spotkanie w szerszym gronie…

Spotkajmy się!

Będzie super! Obiecuję 🙂

Napisz lub zadzwoń, a podam Ci szczegółowe informację na temat Warsztatów:

agata@vizagojoga.pl

+48 505 539 310

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *