Joga Twarzy w Firmie

Joga Twarzy w Firmie

Joga Twarzy w Firmie? Ale o co chodzi?

W pracy spędzamy prawie połowę swojego życia, dlatego tak ważne jest abyśmy zadbali o siebie w miejscu, w którym spełniamy się zawodowo.

Nasze twarze podlegają ogromnym napięciom, zaciskamy szczęki, męczymy wzrok przed ekranem, przyjmujemy postawę obciążającą kark i marszczymy czoło.

W firmie, w której panuje presja czasu, ambicja i potrzeba prezentowania się jak najlepiej, owe napięcia są bardzo silne.

Złe nawyki w pracy?

Nasze codzienne nawyki, to jak siedzimy przy biurku, w jaki sposób wpatrujemy się w telefon, czy przez niego rozmawiamy – decyduje o tym, co dzieje się nie tylko z naszą twarzą, ale i z naszym ciałem.

Warsztaty Jogi Twarzy dadzą Wam wiedzę w tym temacie, a także przedstawią szereg ćwiczeń i masaży, które zapobiegną powstawaniu napięć, przykurczy, a co za tym idzie, także zmarszczek.

Joga Twarzy najlepszym sposobem na redukcję zmarszczek ale i stresu w pracy

Czyż nie warto dowiedzieć się i zrozumieć, w jaki sposób używać mięśni, aby nie powstawały zmarszczki? Joga twarzy da Ci świadomość „złych nawyków” i nauczy prawidłowego używania mięśni twarzy, szyi i dekoltu. Będziecie zaskoczeni, jak w prosty, nieabsorbujący sposób, bez użycia igły i skalpela odmłodzicie swoje twarze oraz zredukujecie napięcia.

Joga Twarzy w pracy – na co możecie liczyć

Wyjdźcie z twarzą!

Możecie liczyć na:

  1. wygładzony owal twarzy, zredukowany podbródek, podniesione policzki;
  2. spłycone zmarszczki czoła, wokół oczu i ust;
  3. zredukowana lwia zmarszczka, bruzdy nosowo-wargowe, marionetki oraz chomiki;
  4. świeży koloryt cery!

Joga Twarzy najlepsza na wszystko!

Joga Twarzy nie tylko da Wam świadomość ruchów twarzy oraz ekspresji, ale także pokaże, jak widzicie samych siebie. Dzięki konsekwentnej praktyce staniecie się bardziej świadome siebie i swojego wewnętrznego piękna! Piękno zewnętrzne stanie się jedynie „efektem ubocznym” 😉

Niektóre ćwiczenia mogą wydać się zabawne i sprawią, że będziecie zanosić się od śmiechu…ale przecież o to chodzi! Życie powinno być radosne, prawda? 🙂

Bo z jogą Ci do Twarzy 😉

Spotkajmy się!

Warsztaty mogą odbyć się stacjonarnie w siedzibie Firmy lub online. Tematyka oraz cena warsztatów uzgadniane są indywidualnie.

Kontakt: agata@vizagojoga.pl

tel. +48 505 539 310

Do zobaczenia!

VizagoJoga

Facebook
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *