Joga Twarzy – oczy

Joga Twarzy oczy

OCZY

… są zwierciadłem duszy zwykło sie mawiać. I rzeczywiście kondycja oczu, i mam tu na myśli jakość skóry wokół oczu i mięśni wokół nich, może w dużym stopniu wpływać na odbiór naszej twarzy w całości, naszego nastroju, poziomu zmęczenia i w ogóle naszej kondyncji w danej chwili.
Szeroko otwarte oko daje zupełnie inny wyraz twarzy niż oko przymrożone z opadającą powieką. O kurzych łapkach i innych liniach pojawiających się wokół oczu nie wspomnę.

Kurze łapki, worki pod oczami, opadające powieki… to najczęstrze dolegliwości okolic oczu. Wielkie koncerny farmaceutyczne i kosmetyczne prześcigają się w produkcji coraz to nowszych, ciekawszych, efektywniejszych i efektOwniejszych pozycji mających na celu całkowitą likwidację pojawiających się oznak starzenia w tak newralgicznej okolicy jaką są oczy. Nie dajmy się jednak oszukać! Pielęgnacja oczywiście jest wskazana, ale niemożliwością jest „wyleczenie” tak delikatnego obszaru punktowo.
Na szczęście z pomocą przychodzi Joga Twarzy i całościowe traktowani mięśni okrężnych oczu i innych pobliskich partii mięśni twarzy w celu likwidacji zmarszczek i poprawy kondycji skóry.

Praca nad mięśniem okrężnym oka pomaga podnieść opuszczone powieki, opóźnia powstawanie zmarszczek oraz zmniejsza niechciane linie, które z wiekiem pojawiły się w okolicach oczu.

I pamietajcie!
Nie wiek czy zmarszczki postarzają kobietę, lecz brak uśmiechu na jej twarzy!

Poniżej video z wybranymi ćwiczeniami. Do dzieła!

Facebook
LinkedIn
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *