Joga Twarzy oczy

OCZY

… są zwierciadłem duszy zwykło sie mawiać. I rzeczywiście kondycja oczu, i mam tu na myśli jakość skóry wokół oczu i mięśni wokół nich, może w dużym stopniu wpływać na odbiór naszej twarzy w całości, naszego nastroju, poziomu zmęczenia i w ogóle naszej kondyncji w danej chwili.
Szeroko otwarte oko daje zupełnie inny wyraz twarzy niż oko przymrożone z opadającą powieką. O kurzych łapkach i innych liniach pojawiających się wokół oczu nie wspomnę.

Kurze łapki, worki pod oczami, opadające powieki… to najczęstrze dolegliwości okolic oczu. Wielkie koncerny farmaceutyczne i kosmetyczne prześcigają się w produkcji coraz to nowszych, ciekawszych, efektywniejszych i efektOwniejszych pozycji mających na celu całkowitą likwidację pojawiających się oznak starzenia w tak newralgicznej okolicy jaką są oczy. Nie dajmy się jednak oszukać! Pielęgnacja oczywiście jest wskazana, ale niemożliwością jest „wyleczenie” tak delikatnego obszaru punktowo.
Na szczęście z pomocą przychodzi Joga Twarzy i całościowe traktowani mięśni okrężnych oczu i innych pobliskich partii mięśni twarzy w celu likwidacji zmarszczek i poprawy kondycji skóry.

Praca nad mięśniem okrężnym oka pomaga podnieść opuszczone powieki, opóźnia powstawanie zmarszczek oraz zmniejsza niechciane linie, które z wiekiem pojawiły się w okolicach oczu.

I pamietajcie!
Nie wiek czy zmarszczki postarzają kobietę, lecz brak uśmiechu na jej twarzy!

Poniżej video z wybranymi ćwiczeniami. Do dzieła!

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *