Joga Twarzy – wargi

Joga Twarzy wargi

Okolice ust zdradzają nasz wiek, a także emocje. Kiedy kąciki ust opadają, możesz wyglądać na nieszczęśliwą i smutną. Trening mięśni okolicy ust nie tylko sprawi, że zaczniesz wyglądać młodziej i radośniej, ale również spowoduje pojawienie się na Twojej twarzy naturalnego uśmiechu, który sprawi, że będziesz wyglądać o wiele atrakcyjniej.

Nie zapomnijmy o wargach – one również się starzeją. Tracą jędrność, kolor i stają się pomarszczone. Przedstawione ćwiczenia stymulują mięśnie okrężne ust, co sprzyja ujędrnianiu i wygładzaniu, a także spulchnianiu warg.

Kiedy rozpoczniesz ćwiczenia upewnij się, że oba kąciki ust są na tym samym poziomie. Zalecam użycie lusterka, przynajmniej na początku praktyki. Dla lepszego efektu ćwiczeń spróbuj wytrzymać w każdej pozie tak długo, aż poczujesz mrowienie.

Video z ćwiczeniami poniżej. Do dzieła!

Facebook
LinkedIn
Email

2 odpowiedzi

  1. Ćwiczenia i masaże warg i mięśni wokół tychże przynosi, w moim wypadku przynajmniej, spektakularne efekty. Jest jeszcze jeden filmik o tej tematyce, również świetny. Oba dają zestaw ćwiczeń i masaży, które sprawiły, że znowu mam wargi a powiedziałabym nawet, że nigdy nie miałam tak ładnych i zadbanych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *