Blog

Zmarszczki Marionetki
Uncategorized

Zmarszczki „Marionetki”

Zmarszczek marionetek nie należy mylić z bruzdkami nosowo – wargowymi. Marionetki to linie, które ciągną się od kącików ust aż do brody. Zwane są również zmarszczkami…

Czytaj więcej »
Masaż Gua Sha
Uncategorized

Masaż Gua Sha

Tysiące lat temu cesarzowa Chin używała jadeitu, aby zachować młodzieńczy wygląd i blask skóry. Kamień szlachetny, uważany za symbol piękna, wdzięku i długowieczności.

Czytaj więcej »
Piękny dekolt - masaż
Uncategorized

Zadbajmy o piękny dekolt

Skóra dekoltu jest cienka, wrażliwa, często przesuszona. Bardzo szybko wytyka nam błędy w pielęgnacji, a już najbardziej „błędy młodości”, czyli wystawianie jej…

Czytaj więcej »

Na imię mam Agata i jestem Certyfikowanym Instruktorem jogi twarzy. Odbyłam wiele kursów w Polsce i zagranicą i wciąż poszerzam swoją wiedzę i umiejętności o kolejne kursy i szkolenia. Chętnie podzielę się z Tobą całą moją wiedzą na temat jogi twarzy, czyli metody anti-agingu, która skutecznie i 100% naturalnie będzie Cię odmładzać.

Na twarzy mamy ponad 80 bardzo „zapracowanych” mięśni. Przecież codziennie żujemy, uśmiechamy się, marszczymy, a nawet całujemy;) Jak często skupiasz uwagę na powtarzalności ruchów twarzy? Czyż nie warto dowiedzieć się i zrozumieć w jaki sposób używać mięśni aby nie powstawały zmarszczki? Joga twarzy da Tobie świadomość „złych nawyków” i nauczy prawidłowego używania tych mięśni.

Dlatego tak ważne są systematyczne ćwiczenia mięśni twarzy, szyi i dekoltu. Będziesz zaskoczona jak w prosty, nieabsorbujący czasu sposób, bez użycia igły i skalpela odmłodzisz swoją twarz!

Do dzieła!

VizagoJoga

P.S. Z jogą Ci do twarzy!