Blog

Joga pięknych twarzy VizagoJoga blog
Uncategorized

Joga Pięknych Twarzy

Zapraszam Cię do dołączenia do wspaniałej prywatnej Grupy „Joga Pięknych Twarzy” stworzonej na FB, która skierowana jest do wszystkich osób, które pragną…

Czytaj więcej »
Płukanie jamy ustnej olejem
Uncategorized

Płukanie jamy ustnej olejem

Płukanie ust olejem znane jest od wieków wywodzi się z Ajurwedy* i znane jest ludzkości co najmniej od… 5.000 lat! 
Ta prosta metoda daje nam zdrowie…

Czytaj więcej »
Joga Twarzy w Firmie
Uncategorized

Joga Twarzy w Firmie

W pracy spędzamy prawie połowę swojego życia, dlatego tak ważne jest abyśmy zadbali o siebie w miejscu, w którym spełniamy się zawodowo.

Czytaj więcej »
Kolagen
Uncategorized

KOLAGEN

Warto wiedzieć, że włókna kolagenowe znajdują się nie tylko w skórze. Otaczają również komórki, budują powięź. Kolagen zbudowany jest z około tysiąca aminokwasów

Czytaj więcej »
Automasazę
Uncategorized

Garść wiedzy o automasażach

Ćwiczenia czy masaż? Często zadajecie to pytanie. Odpowiedź: jedno i drugie 😊 Ha, nie ma drogi na skróty.  Automasaże są ważne nie tylko dla wyglądu ale i dla naszego zdrowia.

Czytaj więcej »

Na imię mam Agata i jestem Certyfikowanym Instruktorem jogi twarzy. Odbyłam wiele kursów w Polsce i zagranicą i wciąż poszerzam swoją wiedzę i umiejętności o kolejne kursy i szkolenia. Chętnie podzielę się z Tobą całą moją wiedzą na temat jogi twarzy, czyli metody anti-agingu, która skutecznie i 100% naturalnie będzie Cię odmładzać.

Na twarzy mamy ponad 80 bardzo „zapracowanych” mięśni. Przecież codziennie żujemy, uśmiechamy się, marszczymy, a nawet całujemy;) Jak często skupiasz uwagę na powtarzalności ruchów twarzy? Czyż nie warto dowiedzieć się i zrozumieć w jaki sposób używać mięśni aby nie powstawały zmarszczki? Joga twarzy da Tobie świadomość „złych nawyków” i nauczy prawidłowego używania tych mięśni.

Dlatego tak ważne są systematyczne ćwiczenia mięśni twarzy, szyi i dekoltu. Będziesz zaskoczona jak w prosty, nieabsorbujący czasu sposób, bez użycia igły i skalpela odmłodzisz swoją twarz!

Do dzieła!

VizagoJoga

P.S. Z jogą Ci do twarzy!