Blog

emocje_widoczne_na_twarzy_vizagojoga
Uncategorized

Emocje widoczne na skórze

Nasze emocje wyrażane za pomocą min na twarzy mają realny wpływ na skórę. W jaki sposób działają konkretne emocje i jak unikać złych nawyków?

Czytaj więcej »
AKUPRESURA TWARZY
Uncategorized

Akupresura twarzy

Akupresura to starożytny chiński oraz indyjski system wywierania nacisku na określone punkty na ciele i twarzy. Odpowiedni nacisk…

Czytaj więcej »

Na imię mam Agata i jestem Certyfikowanym Instruktorem jogi twarzy. Odbyłam wiele kursów w Polsce i zagranicą i wciąż poszerzam swoją wiedzę i umiejętności o kolejne kursy i szkolenia. Chętnie podzielę się z Tobą całą moją wiedzą na temat jogi twarzy, czyli metody anti-agingu, która skutecznie i 100% naturalnie będzie Cię odmładzać.

Na twarzy mamy ponad 80 bardzo „zapracowanych” mięśni. Przecież codziennie żujemy, uśmiechamy się, marszczymy, a nawet całujemy;) Jak często skupiasz uwagę na powtarzalności ruchów twarzy? Czyż nie warto dowiedzieć się i zrozumieć w jaki sposób używać mięśni aby nie powstawały zmarszczki? Joga twarzy da Tobie świadomość „złych nawyków” i nauczy prawidłowego używania tych mięśni.

Dlatego tak ważne są systematyczne ćwiczenia mięśni twarzy, szyi i dekoltu. Będziesz zaskoczona jak w prosty, nieabsorbujący czasu sposób, bez użycia igły i skalpela odmłodzisz swoją twarz!

Do dzieła!

VizagoJoga

P.S. Z jogą Ci do twarzy!